Ako naplno využiť kozmetické produkty

Napoly minutý kondicionér? Takmer prázdny rúž? Vyschnutá špirála? Milujeme našich kozmetických pomocníkov a neradi sa s nimi lúčime. Aby vaši favoriti vydržali ešte dlhšie, vyskúšajte naše odborné tipy. Vaša peňaženka to určite ocení!

PRIDAJTE TROCHU KÉMU DO MAKE-UPU (A BRONZERA!)

Využite posledných pár kvapiek vášho obľúbeného make-upu s pomocou hydratačného krému. Nalejte trochu krému alebo telového mlieka do flakóna so zbytkom make-upu, dobre pretrepte a aplikujte. Bronzujúci púder môžete skombinovať s krémom a vytvoriť tak svoj vlastný tónovaný krém.

VYŠKRIABTE SVOJ OBĽÚBENÝ KRÉM

Možno si myslíte, že s vaším rúžom je amen, ale možno to tak nie je! Vatovou tyčinkou (nie prstom) vyškriabte posledné zbytky a naneste na pery ako bežne. Ak cchete byť šetrná, môžete naťukať zbytok rúžu na jabĺčka tváre – poslúži vám ako krásna krémová lícenka.

VYMEŇTE SVOJ HOLIACI GÉL ZA KONDICIONÉR

Chcete hodvábne hladké nohy, ale minula sa vám obľúbený holiaci gél? Dôverujte nám – tá napoly minutá fľaša kondicionéra funguje ako luxusná starostlivosť a zaistí hladké kĺzanie britvy.

NEVYHADZUJTE ŠTETČEK ZO ŠPIRÁLY

Špirálu by ste mali meniť každé 3 mesiace, neznamená to však, že musíte vyhodiť aj štetček. Predĺžte mu život – stačí ho poriadne umyť a môžete ho používať na úpravu obočia alebo uhladenie rozlietaných vlasov pri línii čela.

NECH ŽIJE PUMPIČKA

Používate produkty s pumpičkovými aplikátormi? Ak taký spotrebujete do dna, jednoducho vyškriabte koncom pumpičky vnútro fľašky a naneste ho na ruku. Budete prekvapená, koľko produktu v nej ešte zostáva. Fľašku môžete aj napoly prestrihnúť nožničkami.

TEXT: ERIN HUEBSCHER

About The Author

Gabriela Štefanková

Oriflame sa venujem už 12 rokov. S Oriflame spolupracujem ako direktorka obchodnej skupiny.

http://budte-krasna.eu/