Ako si dôkladne odstrániť make-up


Nedostatočné odstránenie mejkapu vedie k tvorbe vyrážok, opuchov okolo očí a jemných vrások. V článku nájdete rady ako si správne odlíčiť mejkap aby Vaša pleť žiarila zdravím a krásou.

Buďte krásna s Oriflame 🙂

ODSTRÁNENIE MEJKAPU Z TVÁRE

Budete potrebovať čistiaci výrobok s účinkami odličovača. Naneste výrobok na pleť, premasírujte rukami alebo jemnou handričkou. Ak nosíte veľa mejkapu, čistenie zopakujte. Prvýkrát odstránite mejkap, druhýkrát pleť vyčistíte. Nezabudnite výrobok naniesť aj na krk, kde môžete mať tiež stopy mejkapu. Odporúčame vám tiež použiť čistiacu pomôcku, s ktorou pleť vyčistíte do hĺbky pórov. S čistiacou pomôckou navyše dosiahnete hladšiu a žiarivejšiu pleť – čo viac by ste potrebovali? Program čistenia pleti zakončite použitím tonizačnej vody ktorá odstráni aj posledné zvyšky mejkapu – všetko uvidíte na vatovom tampóniku, ak zostane biely, pleť už je čistá.

AKO SA ZBAVIŤ TRVÁCNEJ FARBY NA PERÁCH

Použite bežný odličovač mejkapu na odstránenie mastnoty – príliš pery nedrhnite, aby ste ich nepoškodili. Potom na pery naneste vrstvu jemného hojivého zázraku a nechajte pôsobiť tri munúty. Potom navlhčite handričku teplou vodou a zotrite farbu z perí. Umyte si tvár a nechajte pery zaschnúť. Naneste ďalšiu vrstvu Jemného hojivého zázraku, aby boli pery dobre hydratované.

ODLÍČENIE VODOODOLNÉHO LÍČENIA OČÍ

Potrebujete dobrý odličovač vodeodolného mejkapu. Odličovač aplikujte na vatový tampónik, priložte k očiam a držte aspoň 10 sekúnd. Za tento čas výrobok rozpustí očný mejkap. Zotrite z oka a zopakujte. Nenaťahujte oči, aby ste nepôsobili sčervenanie, jemné vrásky a vypadávanie mihalníc. Zopakujte aj na spodných mihalniciach a použite aj vatovú tyčinku, ktorou odstránite posledné zvyšky špirály spomedzi mihalníc.

TEXT: SANNA FRANKLING FOTOGRAFIE: GETTY IMAGES

About The Author

Gabriela Štefanková

Oriflame sa venujem už 12 rokov. S Oriflame spolupracujem ako direktorka obchodnej skupiny.

http://budte-krasna.eu/