Novinky Oriflame katalógu 2018/5

Parfumovaný telový sprej Love Potion So Tempting

Zmyselne zvodná vôňa telového spreja s kvetinovými orientálnymi tónmi a lahodným akordom medu obohatí vašu predstavivosť a znásobí túžbu.

Telový púder Loving Care

Jemný telový púder, vhodný pre celú rodinu, pomáha absorbovať nadmernú vlhkosť a zanecháva pokožku jemnú a hladkú. Je obohatený o prírodné mandľové mlieko a príjemnú vôňu. Vhodný pre deti od 3 rokov.

Telový púder Loving Care

Zahaľte svoje telo do zmyselnej vône jemného masážneho oleja, ktorý zanechá vašu pokožku nádherne žiarivú. Má nemastné, rýchlo sa vstrebávajúce zloženie a lahodnú vôňu s akordom sladkého medu.

Krém na ruky Macaron Love

Hydratačný krém na ruky s lahodnou vôňou pivónie vám pripomenie nezameniteľnú atmosféru Paríža a zanechá pokožku vašich rúk nádherne jemnú, voňavú a hladkú. Potešte ním seba alebo niekoho blízkeho.

Mydlo Macaron Love

Doprajte si každý deň atmosféru Paríža s týmto pôvabným mydlom v tvare makrónky so sladkou vôňou pivónie. Je dostatočne jemné na každodenné umývanie. Ideálny darček pre niekoho výnimočného.

Suchý šampón na zväčšenie objemu vlasov HairX Advanced Care

Suchý šampón okamžite odstraňuje mastnotu z korienkov vlasov, kvôli ktorej vlasy strácajú objem a vyzerajú nevýrazne a nezdravo. Je posilnený o vyživujúci komplex rastlinných živín a ceramidový komplex, ktorý v nich uchováva vlahu a proteíny pre nádherne lesklý a hladký vzhľad.

Kondicionér na zväčšenie objemu vlasov HairX Advanced Care

Kondicionér na zväčšenie objemu vlasov s ceramidovým komplexom vyživuje vlasy a vlasovú pokožku a dodáva jemným vlasom nádherný lesk a plný objem. Pre čo najlepšie výsledky používajte v kombinácii so Šampónom na zväčšenie objemu vlasov HairX. Vhodný na každodenné použitie.

Šampón na zväčšenie objemu vlasov HairX Advanced Care

Šampón na zväčšenie objemu vlasov s ceramidovým komplexom dodáva jemným vlasom dlhotrvajúci objem, nezaťažuje ich ani nezanecháva zvyšky. Pre čo najlepšie výsledky používajte v kombinácii s Kondicionérom na zväčšenie objemu vlasov HairX. Vhodný na každodenné použitie.

Šampón na ochranu farby vlasov HairX Advanced Care

Šampón na ochranu lesku a žiarivosti farbených vlasov čistí vlasy, dodáva im jemnosť a zároveň chráni ich farbu pred vyblednutím. Pre čo najlepšie výsledky používajte v kombinácii s ďalšími produktmi z radu na ochranu farby vlasov. Vhodný na každodenné použitie.

Kondicionér na ochranu farby vlasov HairX Advanced Care

Kondicionér na ochranu lesku a žiarivosti farbených vlasov uľahčuje rozčesávanie a úpravu vlasov po umytí a zároveň chráni ich farbu pred vyblednutím. Pre čo najlepšie výsledky používajte v kombinácii s ďalšími produktmi z radu na ochranu farby vlasov. Vhodný na každodenné použitie.

Maska na ochranu farby vlasov HairX Advanced Care

Vyživujúca maska na farbené vlasy uchováva lesk a žiarivosť farby a bráni jej vyblednutiu. Nelepivé krémové zloženie sa ľahko zmýva a nezaťažuje vlasy. Pre čo najlepšie výsledky používajte v kombinácii s ďalšími produktmi z radu na ochranu farby vlasov. Vhodná na každodenné použitie.

Šampón na obnovu poškodených vlasov HairX Advanced Care

Obnovujúci revitalizačný šampón šetrne čistí poškodené vlasy a zanecháva ich pružné, jemné a zdravé. Obsahuje jedinečný komplex rastlinných živín, ktorý posilňuje vlasové vlákna zvnútra. Vhodný na každodenné použitie. Dermatologicky testovaný.

Kondicionér na obnovu poškodených vlasov HairX Advanced Care

Obnovujúci a vyživujúci kondicionér navracia poškodeným vlasom ich prirodzenú jemnosť, pružnosť a lesk. Obsahuje jedinečný komplex rastlinných živín, ktorý posilňuje vlasové vlákna zvnútra. Vhodný na každodenné použitie. Dermatologicky testovaný.

Maska na obnovu poškodených vlasov HairX Advanced Care

Bohatá vyživujúca maska obnovuje a revitalizuje poškodené vlasy a vlasovú pokožku. Obsahuje jedinečný komplex rastlinných živín, ktorý posilňuje vlasové vlákna zvnútra. Používajte raz za týždeň. Dermatologicky testovaná.

Sérum na obnovu rozštiepených končekov HairX Advanced Care

Bohaté, špeciálne navrhnuté sérum s nemastným zložením zlepšuje poddajnosť poškodených vlasov a zanecháva ich hladšie a jemnejšie. Obsahuje jedinečný komplex rastlinných živín, ktorý posilňuje vlasové vlákna zvnútra. Vhodné na každodenné použitie. Dermatologicky testované.

Vodoodolná očná linka v pere The ONE Black

Odolná, precízna očná linka s úzkym aplikátorom a vysokým obsahom pigmentov vydrží až 24 hodín. Vodoodolné zloženie sa ľahko nanáša a jednoducho odlíči.

Vodoodolná očná linka v pere The ONE Brown

Odolná, precízna očná linka s úzkym aplikátorom a vysokým obsahom pigmentov vydrží až 24 hodín. Vodoodolné zloženie sa ľahko nanáša a jednoducho odlíči.

Tekutý korektor The ONE EverLasting Light Nude

Tekutý korektor s vysokým krytím bez potreby opätovného nanášania. Precízny aplikátor a technológia FreshFix poskytujú dlhotrvajúce krytie bohatými pigmentmi pre dokonalý vzhľad aj v nepriaznivých podmienkach ako je vlhkosť či potenie.

Tekutý korektor The ONE EverLasting Fair Beige

Tekutý korektor s vysokým krytím bez potreby opätovného nanášania. Precízny aplikátor a technológia FreshFix poskytujú dlhotrvajúce krytie bohatými pigmentmi pre dokonalý vzhľad aj v nepriaznivých podmienkach ako je vlhkosť či potenie.

Tekutý korektor The ONE EverLasting Dark Beige

Tekutý korektor s vysokým krytím bez potreby opätovného nanášania. Precízny aplikátor a technológia FreshFix poskytujú dlhotrvajúce krytie bohatými pigmentmi pre dokonalý vzhľad aj v nepriaznivých podmienkach ako je vlhkosť či potenie.

Kozmetická taštička Love Potion

Zostaňte v zvodnej nálade s touto saténovou kozmetickou taštičkou zdobenou čiernou mašľou. Môžete si do nej uložiť vaše voňavé produkty Love Potion So Tempting.

Špongia na nanášanie krycieho krému

Penová špongia má oblú časť na kompletnú aplikáciu krycieho krému, špičku na prekrývanie vyrážok a ťažko dostupných miest a plochú časť na jednoduché kontúrovanie. Môžete ju použiť namokro alebo nasucho. Dostanete ju v darčekovom balení s návodom na použitie.

Turban na vlasy

Vysušte si vlasy pohodlne a rýchlo bez toho, aby ste ich poškodili trením. Turban si jednoducho obtočte okolo hlavy a upevnite gombíkom. Jeho súčasťou je aj návod na použitie.

Kefa na vlasy Stylers

Kefa na rozčesávanie vlasov sa dokonale prispôsobí tvaru vašej hlavy. Hroty ukončené guľôčkami sú určené na vlasy, ktoré potrebujú jemné rozčesávanie a úpravu.

Prevzdušňujúca kefa na vlasy Stylers

Prevzdušňujúca kefa na rozčesávanie a sušenie vlasov má na široko umiestnené štetinky a prevzdušňujúce otvory, ktoré uľahčujú cirkuláciu vzduchu pri sušení vlasov.

Okrúhla kefa na vlasy Stylers

Okrúhla kefa na vytváranie bohatých kučier je vyrobená z kovu, ktorý zadržiava teplo potrebné na rýchlejšie sušenie pri tvorbe kučier alebo vyrovnávaní vlasov.

Hrebeň so širokými zúbkami Stylers

Hrebeň so širokými zúbkami je určený na rozčesávanie mokrých vlasov a nanášanie masky na vlasy. Je mimoriadne šetrný k vlhkým vlasom, ktoré sú krehké a náchylné na poškodenie.

About The Author

Gabriela Štefanková

Oriflame sa venujem už 12 rokov. S Oriflame spolupracujem ako direktorka obchodnej skupiny.

http://budte-krasna.eu/